Andrejs Ozerovs

Dzimšanas datums 21.06.1987
Izglītība Banku augstskola, bakalaurs finansēs
B kategorijas sporta speciālists - karatē treneris
Josta Melnā, 4 Dan
Sāka nodarboties 7 gadu vecumā, 1994. gadā
Trenera stāžs no 2004. gada

Fotogrāfijas

Par sevi

       Ar karatē sāku nodarboties, tāpat, kā daudzi- izlasot sludinājumu. Treneris atnāca uz klasi, izdalīja skaistus bukletus un uzaicināja nodarboties ar karatē sporta klubā „TANDEN”.  Saņēmu vecāku atļauju un nolēmu pamēģināt. Iepatikās. Pirmais treneris bija Aleksandrs Krasikovs, kurš līdz 14 gadu vecumam paspēja ielikt daudz cilvēkā un sportistā Andrejā Ozerovā.
14 gadu vecumā daži no mūsu grupas sportistiem pārgāja trenēties pie trenera Igora Ponomarenko. Sportisku (un ne tikai) panākumu sasniegšanai tas biaj ļoti svarīgs un pareizs solis. Kopš tā laika un līdz pat 18 gadiem trenējos pie Igora Ponomarenko, sasniedzot savus pamata sasniegumus (t.s. arī bronza Eiropas Čempionātā) un izveidojoties kā personība. Izmantojot šo brīdi vēlos ne pirmo un ne pēdējo reizi PUBLISKI pateikties Igoram Ponomarenko par visu!
Trenējos arī Jāņa Zandberga vadībā (tajā brīdi tas bija sporta kluba „Milons” treneris), Latvijas izlasē Maksima Ivančikova, Aleksandra Stoļarova, Andra Vasiļjeva vadībā. Esmu pateicīgs visiem treneriem par to sniegtajām zināšanām un pieredzi, ko no tiem saņēmu. Tāpat vēlos izteikt pateicību bijušajiem kolēģiem klubā «TAN»  par ilgu, patīkamu un produktīvu sadarbību.
      

       Paralēli sporta dzīvei, cemntos neatpalikt mācībās. Ar ļoti labām sekmēm pabeidzu skolu, iestājos Banku Augstkolā un 2009 gadā saņēmu (ne bez grūtībām un darba) augstāko izglītību. 2. kursā aktīvi sāku strādāt, ar to cenšos nodarboties arī tagad.  2010 gada septembrī iestājos treneru kursos, lai iegūtu Trenera sertifikātu. 2011 gada vasarā noliku eksāmenu un ieguvu C kategorijas Sporta speciālista sertifikātu, kas oficiāli atļauj strādāt par karatē treneri.
2011 gada vasarā kopā ar Igoru Ponomarenko un saviem vecākajiem sportistiem pieņēmām lēmumu pamest sporta klubu «TAN» un izveidot patstāvīgu klubu - «IPPON.LV».  Praktiski vienlaicīgi ar kluba “IPPON.LV” dibināšanu notika specializētas sporta zāles Imantā atklāšana.
       Šobrīd esmu koncetrēts uz labvēlīgu kluba darbībai apstākļu izveidi- sportistiem, vecākiem, treneriem. Protams, viena no prioritātēm ir trenera darbs- sportistu sagatavošana dažāda veida pasākumiem. Kopā ar vecākajiem kluba sportistiem uzturu sevi formā un pēc iespējas piedalos sacensībās- vairāk nevis rezultāta, bet gan priekam. Kaut gan, protams, arī vēlos sasniegt augstus rezultātus.  
     

       Milzīgu sava brīvā laika daļu ( :) ) veltu personīgajai dzīvei - mīļajai sievai un dēlam, mēģinu paspēt visās jomās. Paldies ģimenei par pastāvīgu atbalstu un pacietību!!:)


       Sadaļas «Par sevi » noebeigumā vēlos izteikt vislielāko pateicību vecākiem par to, ka devāt man iespēju nodarboties ar manu sirdslietu un palīdzējāt pat tad, kad atrast iespēju palīdzēt biaj ļoti sarežģīti. PALDIES!!!

Sasniegumi

Sportista sasniegumu:

2006.gads – 3.vieta Eiropas karatē čempionātā (WKF) junioru kategorijā (Podgorija, Serbija un Melnkalne)
7-kārtējs Latvijas čempions
Daudzkārtējais Latvijas sacensību čempions un medaļu iegūvējs
Daudzkārtējais starptautisku turnīru čempions un medaļu iegūvējs (Tallinn Bulldog, Estonian Open, Finnish Open, Banzai Cup, Grand Prix Hradec Kralove, Budo Cup, Jyoshinmon Cup, Baltic States Championship, Taifu Cup, SKDUN World Championship utt.)

Trenera sasniegumi:
 
EKF Cadets, Juniors, U21 championships 2023 - Leonīds Vorožeikins 3.vieta
EKF Cadets, Juniors, U21 championships 2023 - Aleksandra Mihailova 5.vieta
EKF Cadets, Juniors, U21 championships 2022 - Aleksandra Mihailova 3.vieta
EKF Cadets, Juniors championships 2010 - Julija Gavrilova 5.vieta
  
WKF Karate1 SeriesA Larnaca 2024 - Marija Luīze Muižniece 5.vieta
WKF Karate1 SeriesA Larnaca 2023 - Marija Luīze Muižniece 5.vieta
 
WKF Karate1 Youth League: medaļnieki.
 
Jurijs Ņemčenko (uz to brīdi sporta kluba "TAN" izlases sportists Latvijas komandas sastāvā - 1.vieta Eiropas  čempionāta regioniem (2010.gads)