Jaunumi / Tukums Open 2012

03-11-2012

3.novembrī Tukumā notika ikgadējs, jau 15.starptautiskais karatē turnīrs Tukums Open 2012.

Sacensībās piedalījās ap 200 sportistiem no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Ukrainas. Ukrainu pārstāvēja viens no labākiem šīs valsts klubiem - "Union", apmēram 40 sportisti.

Mūsu klubu "IPPON.LV" pārstāvēja 12 sportisti, treneris Andrejs Ozerovs un, jau tradicionāli, viens no labākiem Latvijas tiesnešiem - Igors Ponomarenko.

Visi mūsu sportisti lieliski nostartēja un ieguva kopsummā 11 medaļas - 3 zelta, 5 sudraba un 3 bronzas.

Īpaši gribas atzīmēt:

Nikita Orlovs - 3.vieta kata, 2.vieta kumite 10-11 gadi -30 kg un 1.vieta kumite 10-11 gadi -40 kg. Šajā kategorijā Nikita uzvarēja ļoti spēcīgus sportistus no Ukrainas un ieguva zelta medaļu.

Anna Marija Valaka - 2.vieta kata un 2.vieta kumite. Pēc ilgas pauzes dažādu traumu dēļ mūsu čempione atgriezās un uzreiz parādīja izcilu sasniegumu!

Sergejs Očeredņuks - 1.vieta vīriešu kategorijā -68 kg. Ļoti sīvā cīņā viens no kluba līderiem uzvarēja Ukrainas sportistus un izcīnīja zelta medaļu!

Diāna Rozenberga - 1.vieta kumite un vēl viens zelts mūsu klubam!

Medaļas ieguva arī: Igors Lesnikovs - 2.vieta, Sergejs Storožuks - 2.vieta, Elīna Zaplavnaja - 3.vieta, Eduards Sujetovs - 3.vieta. Apsveicam!

Visu mūsu sportistu rezultātus var aplūkot sadaļā Rezultāti - Sacensības.

Apsveicam visus medaļu iegūvējus. Atseviški gribam atbalstīt tos sportistus, kuriem šoreiz neizdevās iegūt medaļas - nākamās sacensības būs jau ļoti drīz.

Paldies sportistu vecākiem par atbalstu un palīdzību!