Jaunumi / Edu-do Cup 2014

03-02-2014

Februāra pirmajā dienā Igaunijas galvaspilsētā notika starptautisks karatē turnīrs Edu-do Cup 2014.

Šogad turnīrs sapulcēja sportistus no Igaunijas, Latvijas, Somijas un Krievijas (Kaliningrada un Sankt-Peterburga). Tieši pateicoties sportistiem no Krievijas sacensību līmenis bija daudz augstāks nekā pagājušajos gados.

Mūsu klubu pārstavēja vecākas grupas sportisti, kā arī tiesneši - Igors Ponomarenko un Jurijs Ņemčenko.

Visi mūsu sportisti lieliski sevi parādīja un izcīnīja rezultātā 11 individuālas un 2 komandu balvas - kopā 6 zelta, 2 sudraba un 5 bronzas medaļas

Turnīra kopvertējumā klubs "IPPON.LV" ieguva 2.vieta 20 klubu konkurencē!

Dans Savickis - bronza

Komandu kumite 10-11 gadu kategorijā mūsu komanda (Nikita Orlovs, Sergejs Storožuks, Daniils Suharevs un Arturs Stepanovs (BKK)) izcīnīja 1.vietu!

Komandu kumite 16-17 gadu kategorijā Dans Savickis kopā ar Valeriju Andrejevu (BKK) un sportistu no Krievijas izcīnīja 2.vietu!

Atzīmēsim arī Eduarda Sujetova labu panākumu - 5.vieta kata kategorijā 12-13 gadi vairāk nekā 20 sportistu konkurencē. Vadims Vasilenko arī ļoti labi pavadīja savu cīņu, bet vienīga kļūda neļāva uzvarēt.

Mūsu sportistu rezultātus, kā arī turnīra protokolu skatieties sadaļā Rezultāti.

Apsveicam sportistus un treneri ar labiem rezultātiem! Paldies vecākiem par morālu un foto-video atbalstu!