IPPON.lv :: Экзамен 15.06.2019

Экзамен 15.06.2019

Sportistu skaits: 92
Nokārtoja: 90
Nenokārtoja: 2 
Komisija: Artis Puķītis, Jurijs Zagainovs, Georg Orav, Nikita Orlovs, Marija Luīze Muižniece, Eduards Sujetovs, Jelizaveta Kiseļova

 

Uzvārds, Vārds Kju
Demidovs Timurs 10
Rubinšteins Gļebs 10
Dementijs Viktors 10
Andrijenko Anna 10
Bartuševičs Daniils 10
Karļikovs Platons 10
Margevičs Anri 10
Kuznecovs Platons 10
Kuznecovs Rodions 10
Tverdova Kira ** 10
Bočarova Aleksija ** 10
Lecko Romans ** 10
Pāns Markuss 9
Lebedenko Bogdans 9
Puisāne Amēlija 9
Bezmeļnickis Jegors 9
Koroļovs Kolins 9
Trocjuks Arturs 9
Gļebovs Arturs 9
Leščenko Diāna 9
Cirule Marta 9
Rikovs Gļebs 9
Jusupovs Damirs 9
Jukša Valērija 9
Jukša Annemarija 9
Ivanovs Aleksejs 8 nac
Semjonova Ariana 8 nac
Rastopčins Davids 8 nac
Karavajevs Ričards 8 nac
Puzirjovs Daniils 8 nac
Zavgorodnijs Dmitrijs 8 nac
Mihalko Karens 8 nac
Mitrofanovs Martins 8 nac
Freimanis Gustavs 8 nac
Ikše Kristiāns 8 nac
Jukša Patrīcija 8 int*
Jukša Viktorija 8 int*
Feldmanis Tomass 8 int 
Jemeļjanovs Andrejs 8 int 
Meinardts Aleksandrs 8 int 
Beļska Dina 8 int 
Gubčenko Aleksandrs 8 int 
Fjodorovs Vlads 8 int 
Parlaks Emirs 8 int 
Leščenko Mihails 8 int 
Bezručenko Vadims 8 int 
Kočņevs Kirils 8 int 
Stonka Leonīds 8 int 
Mehonošins Vsevolods 8 int 
Sidorovs Kirils 8 int 
Činčajeva Veronika 8 int 
Jeršova Alisa 8 int 
Ulmanis Rihards 8 int 
Komarovs Platons 8 int 
Uļahina Anastasija 7 nac*
Nagibins Bogdans** 7 nac
Ozerovs Artjoms 7 nac 
Pravdins Simurs 7 nac 
Dudāns Aleksis 7 nac 
Grebņovs Iļja 7 nac 
Bisters Jānis 7 nac 
Nazarova Zlata 7 nac 
Ancans Arnolds 7 nac 
Dergačovs Oļegs 7 nac 
Matvejevs Justins 7 nac 
Bakanovs Igors 7 nac 
Krauklis Tomass 7 nac 
Bernatovičs Timurs 7 nac 
Krilovs Roberts 7 int
Bolenkovs Daniils 7 int
Grebņovs Artemijs 7 int
Pogrebņaks Edvards ** 7 int
Puisāne Lauma 6 nac
Karļikovs Timurs 6 nac
Bolenkovs Kirils 6 int
Popeliško Ludmilla 5 nac
Trans Damians 5 nac
Kampe Emīls 5 nac
Arakeļjane Gajane 5 nac
Tretjaks Maksims 5 nac
Andrejevs Ronalds 5 int*
Steputenkovs Andrejs 5 int 
Fjodorovs Kirils 5 int
Sorokina Darja 5 int
Filipoviča Sofja 5 int
Plinere Sofija 4 nac
Grahovskis Niks 4 nac
Čivkulis Antons 3 nac
Savickis Mihails 3 nac
Vorožeikins Leonīds 3 nac
Fjodorovs Vladislavs 3 int
Oliņš Aleksandrs 2 int
Storožuks Sergejs 1 int

 

* - saņemta ārkārtas atestācija

** - eksāmens nokārtos citā dienā