Par sporta klubu "IPPON.LV"

Sporta klubs «IPPON.LV» tika izveidots 2011 gadā. Mēs nodarbojamies ar karatē (WKF/Shotokan) un bērnu fizisko attītsību.

"IPPON.LV" sporta klubs ir Latvijas Karatē federācijas (LKF) biedrs kopš 2011.gada.

Mūsu filiāles ir Rīgā (Imanta) un Jūrmalā (Sloka). Specializētas sporta zāles, sertificēti treneri, ideāli piemēroti apstākļi bērnu, jauniešu un pieaugušo treniņiem. 

Klubs "IPPON.LV" ir Latvijas un ārzemju (Lietuva, Igaunija, Somija, Baltkrievija, Polija, Čehija, Turcija utt) sacensību pastāvīgs dalībnieks. Mūsu sportisti - Latvijas čempioni, Latvijas izlases biedri, Starptautisku turnīru uzvarētāji, Eiropas un Pasaules čempionātu (WKF) dalībnieki un medaļnieki. "IPPON.LV" - viens no Latvijas vadošajiem klubiem gan pēc sportiskiem rezultātiem, gan pēc sportistu skaita, gan pēc pasākumu organizācijas un kvalitātes.
       
Sporta kluba «IPPON.LV» mērķi – karatē popularizācija bērnu, pusaudžu un pieaugušo vidū, augsta līmeņa sportistu sagatavošana, sacensību, nometņu, svētku un citu pasākumu organizēšana visiem, kas to vēlas.
 
Mūsu klubā notiek fiziskās attīstības un karatē nodarbības bērnu, jauniešu un pieaugušo grupās. Mūsu mazākajiem sportistiem ir 4 gadi, vecākie aktīvie sportisti - 30+ gadi.       
 
Mūsu sporta kluba galvenās priekšrocības:
  • izglītoti treneri ar vēlmi attīstīties kopā ar saviem sportistiem;
  • specializētas sporta zāles
  • zema traumu gūšanas iespēja (sporta veida īpašība un treniņprocesa organizēšana)
  • pastāvīga tieksme attītīties, neapstāties pie sasniegtā
  • saprātīga biedru maksa, elastīga atlaižu sistēma ģimenēm, iespēja individuāli apspriest apmaksas kārtību 
  • iespēja vienā vietā izaugt no iesācēja līdz augstā līmeņa sportistam
  • aktīva sadarbība ar mūsu draugiem Latvijā (citi vadošie klubi) un ārzemēs
  • plašs pasākumu klāsts sportistiem un vecākiem - sacensības, semināri, nometnes, svētku nodarbības, saliedēšanas pasākumi, ekskursijas utt. 
 Izvēlieties labāko Jums un Jūsu bērniem! Sporta klubs "IPPON.LV" gaida tieši Jūs!