Par sporta klubu "IPPON.LV"

Sporta klubs «IPPON.LV» tika izveidots 2011 gadā. Kluba galvenā/pamata darbība- nodarbošanās ar karatē (SHOTOKAN, WKF).        

Klubs "IPPON.LV" ir Latvijas un ārzemju (Lietuva, Igaunija, Somija, Baltkrievija, Polija, Čehija, Turcija utt) sacensību pastāvīgs dalībnieks. Mūsu sportisti - Latvijas čempioni, Latvijas izlases biedri, Starptautisku turnīru uzvarētāji, Eiropas un Pasaules čempionātu (WKF) dalībnieki izlases sastāvā.
       
Sporta kluba «IPPON.LV» mērķi – karatē popularizācija bērnu, pusaudžu un pieaugušo vidū, augsta līmeņa sportistu sagatavošana, sacensību, nometņu, svētku un citu pasākumu organizēšana visiem, kas to vēlas.
2011 gada augustā klubs «IPPON.LV» iestājās Latvijas karatē federācijā ( Latvijas Olimpiskās komitejas atzīta federācija ). 
       
Mūsu klubā ar sportu var nodarboties ikviens- bērni no 4 gadiem un neierobežota vecuma pieaugušie. Svarīgākais- izvēlēties sev piemērotu grupu (vai VIP individuālās nodarbības ) un virzīties uz priekšu, apgūstot karatē un citu cīņas veidu tehniku.
Klubā  «IPPON.LV» trenējas, aptuveni, 80 sportistu. Mēs nevēlamies kļūt par lielāko klubu Latvijā, mēs cenšamies atrast individuālu pieeju katram sportistam- vai tas ir 4-5 gadus vecs bērns, vai pieaudzis, pieredzējis sportists ar savām ambīcijām un individuālajām īpašībām. 
  
Mūsu sporta kluba galvenās priekšrocības:
·      brīnišķīgs kolektīvs
·      izglītots un pieredzējis treneris
·      specializēta sporta zāle
·      zema traumu gūšanas iespēja (sporta veida īpašība un treniņprocesa organizēšana)
·      pastāvīga tieksme attītīties, neapstāties pie sasniegtā
·      vēlme nodot sportistiem pašu labāko
·      saprātīga treniņu cena, elastīga atlaižu sistēma ģimenēm, iespēja individuāli apspriest apmaksas kārtību 
·      mēs tiecamies būt labākie it visā
 
Būsim priecīgi redzēt Jūs un Jūsu bērnus mūsu sporta zālē. Labāk vienreiz ieraudzīt, nekā 100 reizes sadzirdēt vai izlasīt.