Sadarbības piedāvājums.

Sporta klubs „IPPON.LV” – karatē klubs, kurā trenējas ap 80 sportistiem vecumā no 4 līdz 37 gadiem. Klubs „IPPON.LV” regulāri piedalās Latvijas mēroga sacensībās (ap 15 pasākumu gadā dažādās Latvijas pilsētās – Rīga, Madona, Tukums, Jelgava, Valmiera, Daugavpils un citi). Kluba sportisti Latvijas izlases sastāvā piedalās Karatē starptautiskos turnīros (starp kuriem arī Eiropas un Pasaules kausi, Eiropas un Pasaules čempionāti – ap 8 pasākumiem gadā). Klubs „IPPON.LV” ir starp pieciem labākiem karatē klubiem Latvijā. Mūsu sportisti ir izcīnījuši septīto, piekto, trešo un pirmo vietas Eiropas un Pasaules karatē WKF čempionātos.

Sporta klubam „IPPON.LV” (biedrība „IPPON.LV”) ir Sabiedriska labuma organizācijas statuss – „sporta atbalsts” un „labdarība”.

Mūsu sportistu sasniegumi

2006.gads – Andrejs Ozerovs – 3.vieta Eiropas čempionātā (WKF)

2010.gads – Jūlija Gavrilova – 5.vieta Eiropas čempionātā (WKF)

2010.gads – Jurijs Nemčenko – 1.vieta Eiropas čempionātā Regioniem (Latvijas izlases sastāvā) 

2012.gadsAndrejs Ozerovs 7.vieta Pasaules čempionātā pieaugušajiem (WKF)


Kluba sasniegumi (2012-2015.gads)

2012 gads – 99 medaļas sacensībās Latvijā un ārzemēs

2013 gads – 96 medaļas sacensībās Latvijā un ārzemēs

2014 gads – 161 medaļas sacensībās Latvijā un ārzemēs

2015 gads – 160 medaļas sacensībās Latvijā un ārzemēs

Šīs informācijas apliecinājumu var atrast sekojošās mājas lapās:  

www.ippon.lv; www.karate.lv; http://www.ekf-karate.net; http://www.wkf.net, www.sportdata.org

 

Diemžēl, valsts materiāli gandrīz neatbalsta mūsu sporta veidu, no tā seko pieredzes trūkums sportistiem. Nopietnu rezultātu sasniegšanai Eiropas un Pasaules līmeņa sacensībās nepieciešams piedalīties starptautiskos turnīros konkurencē ar vadošajiem sportistiem. Galvenā problēma mūsu sportistiem – nepietiekams finansējums un vecāku iespējas.

            Gribētu pievērst Jūsu uzmanību tam, ka sportisti, neskatoties uz pieredzes trūkumu, jau ir Latvijas čempionātu uzvarētāji, godalgoto vietu iegūvēji starptautiskajās sacensībās (Baltijas kauss, Tallinas Buldogs, Budo Cup, Eiropas Kauss, World Cup, un daudzi citi turnīri). Šie rezultāti demonstrē, cik liela ir sportistu vēlme sasniegt sporta virsotnes.         Lielākā daļa organizāciju un uzņēmēju dod priekšroku masu sporta veidiem, pārsvarā sporta spēlēm. Šādā situācijā bez atbalsta paliek ne mazāk interesanti un aizraujoši sporta veidi, tādi kā Karatē.

            Ja Jūs ieinteresēja mūsu darbs un rezultāti un Jums radās vēlme atbalstīt konkrētu sporta klubu un konkrētus cilvēkus – jaunus un perspektīvus sportistus, sniedzot finansiālu atbalstu braucieniem uz sacensībām, būsim priecīgs ar Jums satikties un apspriest visus Jūsu piedāvājumus detalizēti.

            Ziedojot līdzekļus sporta klubam „IPPON.LV” Jūsu organizācijai tiek piešķirta Uznēmumu ienākuma nodokļa atlaide – 85% no ziedotas summas, bet ne vairāk ka 20% no nodokļa summas (sīkāk „Uzņēmumu ienākuma nodokļa likumā”).

 

 

 

KlubaIPPON.LV

Valdes priekšsēdētājs

Andrejs Ozerovs

m.t. +371 26555727

e-pasts: andrej@ippon.lv