Jaunumi / Budo Cup 2015

25-05-2015

23.maijā Tallinā notika viens no pedējiem sezonas 2014-2015 turnīriem - Baltic Grand Prix Budo Cup 2015.

Sacensībās piedalījās vairāk par 450 sportistiem no Baltkrievijas, Latvijas, Lietuvas, Krievijas, Somijas un Igaunijas. Mūsu klubu pārstavēja 7 sportisti un Latvijas Karatē federācijas galvenais tiesnesis - Igors Ponomarenko.
Turnīrs pagāja ļoti labā sportiskā un organizācijas līmenī, cīņa par medaļām visās kategorijās bija ļoti interesanta.

Kata sacensībās veiksmīgi nostartēja Eduards Sujetovs - 3.vieta kategorijā 12-13 gadi! Apsveicam!

Lieliski parādīja sevi mūsu kumitisti! Meiteņu kategorijā 12-13 gadi līdz 43 kg nepārspēta palika mūsu sportiste - Marija Luīze Muižniece. Divas uzvaras un rezultātā 1.vieta! Apsveicam! Pēc Igaunijas karatē līgas (5 turnīru kopvērtējums) rezultātiem Marija Luīze Muižniece arī ieguva 1.vietu kategorijā 12-13 gadi līdz 43 kg. Malacis!

Nikita Orlovs kategorijā 12-13 gadi līdz 40 kg pārliecināti uzvarēja visas trīs cīņas un ieguva 1.vietu.
Pēc Igaunijas karatē līgas rezultātiem Nikitam savā kategorijā 2.vieta! Apsveicam!

Mūsu treneris Andrejs Ozerovs vīriešu kategorijā līdz 84 kg uzvarēja 2 cīņas un ieguva 1.vietu. Pēc
Igaunijas karatē līgas rezultātiem Andrejam arī 1.vieta! Apsveicam!

Vienā solī no medaļas šoreiz apstājās Sergejs Storožuks un Igors Lesnikovs - šoreiz 4.vietas.

Aleksandrs Samuļs savu pirmo cīņu zaudēja un izstājās no sacensībām.

Apsveicam mūsu sportistus ar kārtējiem panākumiem vienā no spēcīgākiem turnīriem Baltijā.

Paldies sportistu vecākiem par atbalstu!