Jaunumi / GP Poland 2015 - pirmās uzvaras sezonā!

12-09-2015

12.septembrī Lodzā (Polija) noticis starptautiskais karatē turnīrs GP Poland 2015.

Sacensībās piedalījās sportisti no Polijas, Ukrainas, Baltkrievijas, Igaunijas, Ēģiptes, Dānijas. Mūsu klubu pārstavēja 6 sportisti un treneris Andrejs Ozerovs.

Turnīrs pagāja labā līmenī, sportistiem bija iespēja pārbaudīt savus spēkus pirmajā sezonas turnīrā.

Veiksmīgāk par citiem nostartēja mūsu kluba sportiste Marija Luīze Muižniece. Kategorijā 12-13 gadi līdz 40 kg mūsu čempione pārliecināti uzvarēja divas pretinieces un ieguva pirmo vietu. Kategorijā 14-15 gadi līdz 54 kg cīņa par medaļām bija nopietnāka, bet Marija Luīze pārliecināti novadīja visas cīņas, uzvarēja savas konkurentes (8:0, 1:0, 3:2) un izcīnīja vēl vienu pirmo vietu! Apsveicam!

Divas medaļas izcīnīja arī mūsu komandas jaunākais sportists - Mihails Savickis. Miša ieguva 3.vietu KATA kategorijā U8 un 2. vietu tajā pašā vecuma grupā KUMITE. Apsveicam!

Vēl divas medaļas mūsu komandai izcīnīja Diāna Rozenberga - 3.vieta kategorijā 14-15 gadi +54 kg un 3.vieta kategorijā 16-17 gadi +59 kg.

Nikita Orlovs kategorijā 12-13 gadi četrās cīņās ieguva trīs skaistas uzvaras un piekāpās tikai vienu reizi. Rezultātā - 3.vieta. Apsveicam!

Igors Lesnikovs un Eduards Sujetovs šoreiz palika bez medaļām.

Apsveicam mūsu sportistus ar veiksmīgu sezonas 2015-2016 sākumu. Nākamās sacensības - Latvijas čempionāts bērniem - jau 19.septembrī!