Jaunumi / Tallinn Bulldog 2016

29-02-2016

27.februārī Tallinā noticis ikgadējs, jau 26.karatē turnīrs - Tallinn Bulldog 2016.

Sacensībās piedalījās vairāk par 300 sportistiem no Igaunijas, Latvijas, Lietuvas, Baltkrievijas, Krievijas un Somijas. Mūsu klubu pārstavēja 11 sportisti, kuri rezultātā izcīnīja diezgan daudz medaļu.

Kata sacensībās veiksmīgi nostartēja Sofija Plinere - sīvā cīņā mūsu jauna sportiste izcīnīja 3.vietu. Vēl vienu bronzu Sofija ieguva kumite sacensībās.! Apsveicam!

Kumite sacensībās lieliski parādīja sevi mūsu treneris Andrejs Ozerovs - 1.vieta vīriešu kategorijā līdz 84 kg. Prestīžākajā kategorijā - vīrieši OPEN - Andrejs sīvā cīņā bija stiprāks par pretiniekiem no Krievijas un Baltkrievijas un izcīnīja vēl vienu 1.vietu! Apsveicam!

Lieliski nostartēja Eduards Sujetovs - kadetu kategorijā līdz 52 kg mūsu sportists nodemonstrēja lielisku garu un uzvarēja visus savus pretiniekus - rezultātā pirmā vieta! Apsveicam Ediku!

Atbalstīja šo noskaņojumu arī Marija Luīze Muižniece - divas pārliecinošas uzvaras cīņās pret sportistēm no Igaunija un Krievijas - rezultātā pirmā vieta kadetu kategorijā līdz 47 kg! Apsveicam!

Mūsu jaunie sportisti - Antons Čivkulis, Mihails Savickis, Ronalds Andrejevs - individuālajās sacensībās medaļas neizcīnīja, tomēr spēja iegūt 2.vietu komandu kumite kategorijā. Apsveicam puišus, malači!

Vairāki mūsu sportisti - Diāna Rozenberga, Sergejs Storožuks, Aleksandrs Oliņš, Mihails Savickis - apstājās vienā solī no medaļas (5.vieta).

Komandu kopvērtejumā mūsu klubs - cienīgā 5.vietā starp vairāk nekā 30 klubiem. Lielisks rezultāts priekš komandas, kura sastāv tikai no 11 sportistiem!

Apsveicam mūsu sportistus ar panākumiem! Tiem sportistiem, kuri medaļas neizcīnīja - novēlam apdomāt savu attieksmi pret sacensībām un savu cīņas garu, nu un, protams, turpināt centīgi trenēties!

Liels Paldies sportistu vecākiem par atbalstu, palīdzību brauciena organizācijā un par lieliskām bildēm un video no turnīra!

Pateicamies sporta klubam "Fudzi" par vietām autobusā ekstrēmālā situācijā! :)